Alchymistky – naše značka

Alchymistky je naše vlastní značka přírodní kosmetiky a mýdel, která je momentálně ve vývoji a postupně Vám budeme představovat její jednotlivé linie.

Speciální odnoží naší značky je varianta Alchymistky perou a čistí (odlišuje se přítomností bublinek v logu),  pod kterou vyrábíme ekologické a přírodní prostředky na praní a čištění domácnosti. V této chvíli jsme již uvedli na trh naše 100% kokosové mýdla na praní v různých variantách.

Naše značka reflektuje naše zásady a přesvědčení, že přírodní kosmetika a prostředky pro praní a čištění domácnosti musí být funkční,  a být minimální ekologickou zátěží (od jednotlivých složek po samotné výrobky, obaly a jejich výrobu).

Naše toaletní mýdla

Kávové mýdlo

Toaletní mýdlo s obsahem kávy vyrobené z rostlinných olejů procesem za studena. Díky obsahu kávy výborně odstraňuje pachy a proto je vhodné jako mýdlo do kuchyně nebo mýdlo zahradníků. Kofein je vhodný ke zmírnéní celulitidy a mýdlo se také používá  jako vynikající pílingové tělové mýdlo. Ruční výroba.

Mýdlo nabízíme v jedinečném tvaru kávového zrna které perfektně sedne do dlaně.

Složení: 

Sodium sunflowerate (sodné mýdlo z BIO slunečnicového oleje LSZ), sodium cocoa butterate (sodné mýdlo z BIO raw kakaového másla LSZ), coffea arabica seed extract (kávový extrakt), sodium cocoate (sodné mýdlo z kokosového oleje), coffea arabica seed powder (mletá káva), glycerin, citrus limon (lemon) peel oil (citronový esenciální olej), *citral, *geraniol, *d-limonene, *linalool

* potenciální alergeny, jsou přirozenou součástí esenciálních olejů

Hmotnost: 80g±5% (kávové zrno) / 90g±5% (krájené)

Dětské mýdlo s lanolinem

Toto jemné toaletní mýdlo s lanolinem bez parfemace je určeno pro citlivou pokožku. Obsahuje vysokoolejový slunečnicový BIO olej lisovaný za studena z jižního Slovenska a lanolin bez obsahu pesticidů.  Mýdlo nabízíme v zajímavých tvarech oblíbených u dětí a také v klasickém obdélníkovém tvaru.

Ruční výroba.

Složení/INCI:  Sodium sunflowerate (sodné mýdlo z BIO slunečnicového oleje LSZ), aqua (voda), glycerin, lanolin*

* z kontrolovaného zdroje bez pesticidů

Hmotnost: cca 70g±5%

Jogurtovo-citronové mýdlo pro svěží ráno

Toto toaletní sprchové mýdlo s obsahem jogurtu a citrusovou vůní Vás ve sprše potěší luxusní jemnou pěnou a osvěží Vaše ráno! Je vyrobené ručně z rostlinných olejů procesem za studena. 

Mýdlo nabízíme ve tvaru citronu a také v klasickém obdélníkovém tvaru.

Ruční výroba.

Složení/INCI: Sodium sunflowerate (sodné mýdlo z BIO slunečnicového oleje LSZ), sodium cocoate (sodné mýdlo z kokosového oleje), sodium shea butterate (sodné mýdlo z bambuckého másla), aqua (voda), yogurt (jogurt), glycerin, corn starch (kukuřičný škrob), citrus limon (lemon) peel oil (citronový esenciální olej), litsea cubeba fruit oil (esenciální olej vavřínu kubébového), cymbopogon flexuosus oil (esenciální olej citronová tráva), *citral, *geraniol, *d-limonene, *linalool, *eugenol, *citronellol * potenciální alergeny, jsou přirozenou součástí esenciálních olejů

Hmotnost: 90g±5%

Skořicové mýdlo na ruce

Toaletní mýdlo s obsahem mleté skořice vyrobené z rostlinných olejů procesem za studena. Díky obsahu mleté skořice je mýdlo jemně abrazivní a ruce lépe umyje a zároveň masíruje. Používá se také jako vynikající pílingové tělové mýdlo.
 
Mýdlo nabízíme ve tvaru kamene a také v klasickém obdélníkovém tvaru.
 

Ruční výroba.

Složení/ INCI: Sodium sunflowerate (sodné mýdlo z BIO slunečnicového oleje LSZ), sodium shea butterate (sodné mýdlo z bambuckého másla), aqua (voda), sodium cocoate (sodné mýdlo z kokosového oleje), glycerin, citrus limon (lemon) peel oil (citronový esenciální olej), cinnamonum zeylanicum bark powder (mletá skořice), cedrus atlantica bark oil (esenciální olej cedr atlantský), *citral, *geraniol, *d-limonene, *linalool, 

* potenciální alergeny, jsou přirozenou součástí esenciálních olejů

Hmotnost: 90g +-5%