Alchymistky – naše značka

Alchymistky je naše značka přírodní kosmetiky a mýdel, která je momentálně ve vývoji a postupně budeme představovat její jednotlivé linie.

 

 

 

 

Speciální odnoží naší značky je varianta Alchymistky perou a čistí (odlišuje se přítomností bublinek v logu),  pod kterou vyrábíme ekologické a přírodní prostředky na praní a čištění domácnosti. V této chvíli jsme již uvedli na trh naše 100% kokosové mýdla na praní v různých variantách.

Naše značka reflektuje naše zásady a přesvědčení, že přírodní kosmetika a prostředky pro praní a čištění domácnosti musí být funkční,  a být minimální ekologickou zátěží (od jednotlivých složek po samotné výrobky, obaly a jejich výrobu).

Naše toaletní mýdla

Kávové mýdlo

Toaletní mýdlo s obsahem kávy vyrobené z rostlinných olejů procesem za studena. Díky obsahu kávy výborně odstraňuje pachy a proto je vhodné jako mýdlo do kuchyně nebo mýdlo zahradníků. Kofein je vhodný ke zmírnéní celulitidy a mýdlo se také používá  jako vynikající pílingové tělové mýdlo. Ruční výroba.

Mýdlo nabízíme v jedinečném tvaru kávového zrna které perfektně sedne do dlaně.

Složení: 

Sodium sunflowerate (sodné mýdlo z BIO slunečnicového oleje LSZ), sodium cocoa butterate (sodné mýdlo z BIO raw kakaového másla LSZ), coffea arabica seed extract (kávový extrakt), sodium cocoate (sodné mýdlo z kokosového oleje), coffea arabica seed powder (mletá káva), glycerin, citrus limon (lemon) peel oil (citronový esenciální olej), *citral, *geraniol, *d-limonene, *linalool

* potenciální alergeny, jsou přirozenou součástí esenciálních olejů

Hmotnost: 80g

Dětské mýdlo s lanolinem

Toto jemné toaletní mýdlo s lanolinem bez parfemace je určeno pro citlivou pokožku. Obsahuje vysokoolejový slunečnicový BIO olej lisovaný za studena z jižního Slovenska a lanolin bez obsahu pesticidů.  Mýdlo nabízíme v zajímavých tvarech oblíbených u dětí a také v klasickém obdélníkovém tvaru.

 

Ruční výroba.

Složení/INCI:  Sodium sunflowerate (sodné mýdlo z BIO slunečnicového oleje LSZ), aqua (voda), glycerin, lanolin*

* z kontrolovaného zdroje bez pesticidů

Hmotnost: cca 15g nebo cca 80g